Kurzy TOSKÁNSKO

Výtvarné kurzy ateliéru CBDart ve slunném Toskánsku


VÝTVARNÝ KURZ V TOSKÁNSKU 
S VÝTVARNÝM ATELIÉREM CBDart


VÝTVARNÝ KURZ  Toskánsko Itálie


 Můžete zažít jedinečný zážitek a načerpat novou energii a zúčastnit se výtvarných kurzů ateliéru CBDart v Toskánsku na "Akvarelové farmě" Podere Acquarello. Spojíme relaxační pobyt s výtvarnou činností na nezapomenutelném magickém místě mezi olivovými a piniovými háji.

Na kurzech budete každý den od pondělí do pátku, od 10:00 do 13.00 hodin a od 15:00 do 17:00 hodin malovat akrylovými barvami, uhlem, vyzkoušíme koláž a další výtvarné techniky. Speciální světlo, které je specifické pro Toskánsko a nádherný výhled do krajiny nám pomůžou zapomenout na každodenní shon a stereotyp všedního dne.

Kurz je i pro úplné začátečníky.

Ve středu vás čeká volné poznávací odpoledne s možností výletu na pláž, nebo výlet do okolních měst jako Massa Marittima, o kterém se říká, že je nejkrásnější z celého Toskánska.


MÍSTO POBYTU


Usedlost "Podere Acquarell" ve volném překladu "Akvarelová farma" se nachází v srdci Toskánska na kopci s nádherným výhledem na město Massa Marittima, na ostrov Elba a moře.

Jednotlivé domy, ve kterých budete ubytováni, dýchají historickou atmosférou a jsou velmi komfortně a s láskou zrekonstruovány. Každý den nás čeká domácí společná večeře z místních kvalitních surovin. Ochutnáme pravé toskánské speciality o třech chodech a nebude chybět italské víno, káva, pramenitá voda a grapa.


CENY A INFORMACE

Datum: 05.10. - 12.10. 2024 
Cena na osobu/ 7 dní pobytu/ EUR 1.180,- EUR /2 osoby v dvoulůžkovém pokoji/

Cena na osobu/7 dní pobytu/ EUR 1.380 EUR /1 osoba v dvoulůžkovém pokoji/

Ubytování:   pokoje v typické toskánské vile.

Strava: večeře o třech chodech, typická místní toskánská kuchyně, víno, grappa, voda, káva. Snídaně a obědy si každý připravuje samostatně.

Kapacita kurzu maximálně 12 osob.

KURZ JE VHODNÝ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY!

V CENĚ

 Výtvarné potřeby: 1 x plátno, papír, křídy, konečný lak


PLATEBNÍ A DALŠÍ PODMÍNKY

Rezervace místa na email:  cbdart@cbds.cz 

Úhrada kurzu do 06.06.2024

Úhrada kurzu na č.ú. 1424549309/0800 VS 0722020 a do informací vložte jména účastníka kurzu.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte +420 775 055 985

Usedlost "Podere Acquarell" Toskánsko, Itálie